Гайд на Ґуйнайфень: основна інформація, навички, конуси, реліквії та команди
Основна інформація: швидкий огляд персонажа
Сьогодні розберемо запальну стрімерку з Лофу Сянджоу. Вона, як персонаж небуття, може стати як черговим ручним дд підтримки для Кафки, так і вільним та незалежним персонажем, який підриватиме ворогів не гірше, ніж Поко х3. Але що з нею вдіяти, щоб Ґуйнайфень робила з ворогів стейки просмаження “грудка попелу”?
Сліди та ейдолони
Сліди
Важливі для будь-якого персонажа, піроманьячки з Лофу вони теж не залишили осторонь. Так, перший слід “Високі шести” дає звичайним атакам Ґуйнайфень 80% шансу накласти на атакованих ворогів повноправний статус “горіння”, який працюватиме як і той, що вона накладає іншими талантами.
Другий, “Обруч з клинками” дозволяє маминому ютуберу з двох ніг влітати у ворогів – на початку битви її дія просувається на 25%. Такий ефект дозволить почати наносити шкоду раніше, або звичайною атакою забезпечити команду очками навичок.
І третій, “Хода по ножах”, виправдовує своє високе положення у дереві навичок. Адже він дає всім атакам Гуйнайфень бонус в 20% шкоди по ворогам, на яких накладено статус “горіння”.
Отже, 1-й і 3-й сліди чудово доповнюють один одного, поки 2-й стане приємним бонусом до швидкості персонажа. Тож маємо таку формулу пріоритету:
С1=С3>С2
Таланти
Базова атака: просто генератор очок навичок. Але завдяки сліду “Високі шести” стає не просто вимушеним ходом, а навіть корисною дією.
Навичка: наносить вибухову вогняну шкоду – чималого копняка головній цілі та по слабшому дотичним бідолагам. Але що для нас важливіше – ця атака має 100% базового шансу накласти доволі сильний статус “горіння” на всіх уражених ворогів. Здорові вороги з високим опором до ефектів може і змусять вас проклинати рандом, але іншим не уникнути праведного вогню!
Ультимейт: не лише спавнить песиків-терористів, які наносять шкоду всім ворогам, а й активує додаткове спрацьовування статусу “горіння” на противниках. Щоправда, шкода від цього акційного удару менша, хоч при повній прокачці та ейдолоні на дод. рівень ульти і це буде вже повноправний удар, рівний по силі іншим. А я нагадаю, що у такого героя Небуття як Ґуйнайфень відсотки на ДоТах чималі.
Талант: пасивний талант не лише має каламбур в англійській назві, а й чималу користь. Так, поки стрімерка знаходиться на полі бою, існує 100% базового шансу накласти ефект “вогненного поцілунку” на портивників зі статусом “горіння”. Даний ефект підвищує шкоду, отримувану ураженим ворогами, діє до 3-х ходів та може складатися до 3-х разів. Тому це, по суті, доволі приємним і більш-менш стабільний пасивний бонус до шкоди. До того ж техніка “демонстрація навичок” виконує 4 атаки по рандомним ворогам і кожна атака з 100% базовим шансом може накласти стак “вогненного поцілунку”, при цьому наносячи трохи шкоди і пробиваючи вразливості ворогів.
Рекомендації щодо талантів, пріоритетність з верху до низу:
- Навичка = Пасивний талант;
- Ультимейт;
- Базова атака.
Ейдолони
Всі ейдолони мають збалансовано посилювати героя і поступово поєднуватися. Принаймні мали б. Бо Гуйнайфень – чудовий приклад, що навіть з усіх ейдолонів разом узятих є сильніші. Так, ключовими можна назвати Е2 і Е6 . Хоч назви й звучать як челенджі з тіктоку, насправді вони приносять доволі серйозні покращення шкоди Гуйнайфень.
Е2 дозволяє збільшувати множувач шкоди вже існуючого статусу на 40%, якщо навичка або звичайна влучають по противнику з накладеним “Горінням”. Хоч це і не працює на жодні статуси крім власних ДоТів Гуйнайфень, але все-таки дозволяє добряче підняти їх шкоду.
Е6 підіймає макс. кількість стаків “вогненного поцілунку” на 1. Наче не багато, але це все-таки піднімає прибавку шкоди. На рівні таланту 4 стаки збільшуватимуть шкоду на 34% – такі бонуси на дорозі не валяються.
Також вартий уваги Е1. Завдяки йому звичайні атаки Гуйнайфень можуть знизити опір до ефектів у атакованих ворогів. Дрібниця, але дозволяє зручніше накладати не лише статуси періодичної шкоди, а я послаблення.
Конуси для Ґуйнайнфень
◉ Одиночне зцілення
Сильний, а головне доступний варіант конуса для будь-якого персонажа Небуття. Підніме шанс влучання ефектів, шкоду ДоТів після використання ульти, та ще й енергію відновити допоможе!
◉ На честь світу / Все що треба — терпіння / Невпинний дощ
Дуже сильні, але дорогі конуси. Ґуйнайфень здатна реалізувати їх потенціал, але не так повно, як власники цих конусів чи деякі інші персонажі. До того ж “На ім’я світу” потрібно діставати зі стандартного банеру, а решта варіантів взагалі з лімітованих стрибків.
◉ Надобраніч, добре спи
Хороший 4* варіант, добре підвищує шкоду.
◉ Рішучість сяє, як перлини поту
Один з найкращих 4” конусів, але не для Ґуйнайфень. Зниження захисту, яке дає цей конус однозначно корисне. Але не рівні попередніми аналогами.
Реліквії для Ґуйнайфень
Основний сет
◉ 4 шт. Намордник ув'язненого
Створений спеціально для ДоТерів тому буде найкращим варіантом.
◉ 2 шт. Злодій падаючої комети + 2 шт. Мушкетер дикої пшениці
Комплект на ефект пробиття додає корисну ДоТерам характеристику, але добре розкривається у поєднанні з старою-доброю силою атаки. Ось він – ідеальний баланс, еталон гармонії!
◉ 4 шт. Мушкетер дикої пшениці
Достойний комплект, проте повний бонус все-таки не настільки виправданий для саме Ґуйнайфень.
Планарні прикрасе
◉ 2 шт. Замикаюча космос станція
Доступний і універсальний комплект, який дає силу атаки у великих кількостастях. Проте по суті, цей бонус компенсує ті стати, які ми втратимо, збираючи швидкість для роботи пасивного ефекту. Або ж можна використовувати персонажів підтримки (наприклад Асту) для отримання потрібної кількості швидкості, при цьому не жертвуючи характеристиками інших членів команди.
◉ 2 шт. Міжгалактична торгова корпорація
Інший хороший варіант. Додаючи шанс влучання ефектів, даний комплект дозволить ледве не гарантовано накладати “горіння” навіть на найсильніших ворогів. А заодно трохи покращить становище з силою атаки, даючи свого роду “кешбек” за зібраний вами шанс влучання ефектів.
◉ 2 шт. Талія: царство бандитства
Ефект пробиття під ефектом пробиття. Бонус від цієї характеристики здатен добряче посилити шкоду ДоТів. Але, як завжди, не без неприємностей. Адже ефект пробиття – не єдина характеристика, тому опиратися на нього можна лише тоді, коли у вас вже є надійний кістяк з сили атаки та бонусів шкоди. До того ж тут ми можемо бачити ту ж проблему, що й і у “Станції” – для розкриття бонусу потрібно дати персонажеві чимало швидкості. Але 145 одиниць для роботи розширеної пасивки – це вже близиться до швидкості звуку. Звуку матюків, з якими вам доведеться збирати швидкість у реліквіях, балансувати її з іншими характеристиками – шкода не від швидких ніг рахується – та ще й підбирати дюжину сапортів, бо все одно швидкості буде замало. Але за наявності цілих нервових клітин усіх ресурсів цей комплект зможе дати добрі прибавки для сянджоуської піроманьячки.
Характеристики
- Корпус: сила атаки%;
- Черевики: сила атаки%/швидкість;
- Куля: вогняна шкода%;
- Ланцюг: ефект пробиття%.
Додаткові характеристики, пріоритетність з верху до низу:
- Сила атаки%/шанс влучання ефектів;
- Ефект пробиття/швидкість.
Команди для Ґуйнайфень
Насправді, потенціал поєднань Ґуйнайфень з іншими персонажами чималий. Але ми постаралися показати кілька основних прикладів, які покажуть, у якому напрямку можна рухатись, збираючи команди:
◉ Бюджетна/Моновогонь. Це, можливо, одна з найсамостійніших команд у всьому космічному плацкарті. Адже, по суті, у ній достатньо лише ядра з 3 персонажів – самої Ґуй, яка наноситиме шкоду, Першовідкривача Збереження, який захистить усіх своїх союзників та Асти, яка і посилить команду, і додасть швидкості для битви та роботи планарних прикрас, і взагалі булочка з корицею. Коли ж четвертого персонажа можна вибирати ситуативно. Вороги мало отримують копняків? Додайте Пелу, щоб та зрізала їх захист чи взагалі додаткового дд у команду! Команда не вивозить особливо буйних босів? Будь-який герой-лікар допоможе затримати ваших персонажів на цьому світі доти, доки вони не спалят всіх, кого треба і не треба. На вашому шляху стоїть ворог, який не боїться вогняних атак? Змусьте його боятися вас – Срібляста Вовчиця перетворить його сильні сторони на слабкі, і цей бідолаха відправиться плакати у куточку!
- Ґуйнайфень, Першовідкривач Збереження, Аста/СВ/Пела, Наташа
◉ ДоТери з Кафкою. Черговий ДоТер по типу Ґуйнайфень лише урізноманітнює список героїв, у яких Кафка крастиме шкоду і славу. Тож якщо раніше вам пощастило здобути головного маскота ХСР (звуки ображеного Пом Пом), то просто додайте всіх ДоТерів, які у вас є, не нехтуйте героями підтримки (хороша команда – жива команда) та йдіть кібербулити усіх мобів, яких забажаєте.
- Ґуйнайфень, Кафка, Лука, будь-який персонаж підтримки
◉ Гіперкеррі. Універсальна команда з сильних сапортів, яка дозволить калічити всіхі наліво і направо. Але не без попередніх знущань над вами – витратам очок навичок у такій бригаді позаздрить навіть Цін Цюе, тому важливо грамотно їх використовувати. Трішки пом’якшити становище може перший слід піроман’ячки, який дозволяє накладати “горіння” звичайною атакою та персонажі збереження/достатку, які не лише допоможуть команді вижити, так ще й часто використовують звичайні атаки, забезпечуючи команду очками навичок.
- Ґуйнайфень, Тін'Юнь, Броня, Наташа/будь-який інший лікар
У гайді були описані головні моменти стилю гри за Ґуйнайфень. В коментарях ви можете поділитися своїми враженнями від гайду, та своєю думкою про неї. Підтримати авторів — Prox. Українськомовний канал по Honkai: Star Rail — тиць.
Гайд на Клару: основна інформація, навички, конуси, реліквії та команди
- 1389
- 2
- 30 вересня 2023
Гайд на Байлу: основна інформація, навички, конуси, реліквії та команди
- 1787
- 5
- 23 травня 2023
Коментарі 0
Правила написання коментарів. За недотримання – бан!